آنتالیا هومز: تابعیت ترکیه آسان تر می شود.

فرداد پرواز

آنتالیا هومز، خارجیانی که قصد خرید ملک در ترکیه را دارند، که ورود بدون ویزا به شهروندی 102 کشور را ارائه می دهد، بیشتر استانبول، آنتالیا، بورسا، یالوا و ترابزون را ترجیح می دهند.


5 آذر 97


استانبول - ترکیه، حداقل مبلغ سرمایه گذاری مورد نیاز برای به دست آوردن تابعیت ترکیه را از 2 میلیون دلار به 500000 دلار کاهش داده است در حالی که محدودیت پایین تر برای اعطای تابعیت به خارجیانی که املاک و مستغلات خریداری کرده اند نیز از 1 میلیون دلار به 250 هزار دلار کاهش یافته است.

خارجیانی که قصد خرید ملک در ترکیه را دارند، که ورود بدون ویزا به شهروندی 102 کشور را ارائه می دهد، بیشتر استانبول، آنتالیا، بورسا، یالوا و ترابزون را ترجیح می دهند. آنتالیا هومز، مشاور املاکی که از سال 2004 تاکنون هزاران نفر از 74 ملیت مختلف را در خرید خانه در ترکیه یاری کرده است، از طریق فرآیند خرید خانه در استانبول، ترابزون، و بورسا، اتباع خارجی را پشتیبانی می کند. در صورت درخواست، این شرکت همچنین به خریداران در انجام معاملات خرید از طریق وکالت همکاری می کند و تمامی مراحل شهروندی را انجام می کند.

یک ماه پس از اصلاحات تصویب شده و طبق اطلاعات جمع آوری شده توسط آنتالیا هومز، آژانس بین المللی املاک در ترکیه، فروش اقامت به خارجی ها از ماه سپتامبر گذشته به میزان 151/1 درصد افزایش یافته است. در ترکیه، که اجازه تابعیت دوگانه می دهد، اقامت هایی که به خارجی ها در 9 ماه اول سال 2018 فروخته شده توسط شهروندان کشورهای خاورمیانه، روسیه، آلمان، انگلستان و پاکستان بوده است.