آنتالیا در یک نگاه

فرداد پرواز

فرداد تور

آنتالیا شهر تفریحی ترکیه معروف به ساحل فیروزه ای


آنتالیا Antalya، شهری در ترکیه

آنتالیا شهر تفریحی ترکیه با یک بندر قدیمی پر از قایق های بادبانی و هتل های بزرگی که در کنار ساحل واقع شده اند. دروازه ای به مدیترانه ی جنوبی که به عنوان ساحل فیروزه به خاطر آبهای آبی اش شناخته شده است. بقایای باقیمانده تاریخی آنتالیا، دورازه بزرگ رومی، شامل دروازه هادریان Hadrian، ساخته شده برای احترام به امپراتور روم در 130 AD و برج هیدیرلیک Hidirlik قرن 2، با دیدگاهی از بندر هستند.

فرداد تور

دژهای سنگی در همسایگی دهکده قدیمی Kaleiçi، منطقه ای از Yivli Minare، با مناره ی آجری بلند 38 متری، خیابان های باریک و خانه های عثمانی قدیمی بازسازی شده است.

فرداد تور

موزه آنتالیا مجموعه ای وسیع است که به دوران باستان بر می گردد. ساحل مشهور کنیالتی Konyaalti طولانی و کشیده است، در حالی که ساحل شنی لارا Lara به خاطر هتل های تم دار و آبشارهای Düden شناخته شده است. فراتر از دروازه های باستانی شهر، تئاتر محافظت شده ی آسپندوس Aspendos theater و استادیوم بزرگ یونانی-رومی پرگه Perge هستند.

فرداد تور

فعالیت های پرطرفدار شامل گلف، غواصی و پیاده روی مسیر 500 کیلومتری Lycian Way می باشد.

فرداد تور


زمان مناسب برای سفر به آنتالیا

بیشترین بازدیدکنندگان در ماه می-سپتامبر می آیند، زمانی که آب و هوای گرم و خشک، زمانی مناسب برای رفتن به ساحل در نظر گرفته می شود، اگر چه دمای هوا از جولای تا آگوست افزایش می یابد.

فرداد تور


رویداد های مهم جهت بازدید از آنتالیا

رویدادهای محلی شامل جشنواره بین المللی آنتالیا (نوامبر-دسامبر) می باشد.

فرداد تور