آزمون مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمایان گردشگری در اردبیل

فرداد پرواز

2اسفند1395


همزمان با سراسر کشور، آزمون دوره های تخصصی "مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی" و "راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی " با 74 شرکت کننده در استان اردبیل برگزار شد

قادر تقی زاده معاون گردشگری استان با بیان این مطلب گفت: همزمان با برگزاری آزمون جامع به صورت متمرکز در سراسر کشور، دوره های تخصصی "مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی" و "راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی " با 74 نفر شرکت کننده در حضور نماینده دفتر مطالعات آموزش گردشگری، رئیس حراست و کارشناس آموزش گردشگری اداره کل روز جمعه 29 بهمن ماه سال جاری در ساختمان دانشگاه علمی کاربردی مرکز مدیریت صنعتی استان برگزار شد.

قادر تقی زاده اضافه کرد: دوره های آموزشی مذکور در پژوهشکده مدیریت صنعتی و شرکت تعاونی تدبیر گستران اردبیل که از موسسات دارای مجوز گردشگری از این اداره کل هستند، برگزار شده است.

به گفته این مقام مسئول؛ آزمون مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی با 120 سؤال به مدت 110 دقیقه و آزمون راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی با 160 سؤال در مدت 130 دقیقه برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه نتایج امتحان پس از یک ماه اعلام خواهد شد، خاطر نشان کرد: گواهینامه پایان دوره معتبر از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به هر یک از فراگیران اعطا خواهد شد.


http://tnews.ir